Skip to main content

Jesteśmy w 100% polską firmą bardzo mocno skoncentrowaną na granacie i produktach na nim opartych.

Uzyskaliśmy w ten sposób doświadczenie, zaś pozytywne opinie naszych klientów sprawiły, że sukcesywnie powstawały nowe produkty, w których granat miał specjalne miejsce. Wybierając składniki zawsze kierowaliśmy się wynikami badań naukowych. To sprawiło, że w niektórych przypadkach naszą uwagę przykuły ekstrakty roślinne, które nie są związane bezpośrednio z granatem, jednak ich skuteczność sprawia, że warto włączyć je do codziennej diety. W taki sposób powstała linia produktów GranaTeo”.

Nabyta z upływem lat wiedza sprawiła, że w roku 2019 postanowiliśmy rozszerzyć naszą ofertę o produkty wzbogacone kulturami bakterii czyli probiotykami. Na partnera wybraliśmy amerykańską firmę Ganeden, której produkty charakteryzuje jakość oraz poparte badaniami naukowymi działanie.
Dobroczynne bakterie, które wypełniają nasz mikrobiom, nasz układ pokarmowy są nara żone na liczne zagrożenia. Najbardziej znanym jest wyjaławianie organizmu przez anty biotyki, ale tak naprawdę ten proces trwa każdego dnia.

Firma Vitafan od ponad 15 lat zajmuje się produktami powstającymi z owoców granatu

Mówi się, że bakterie naszego układu pokarmowego są „drugim mózgiem” człowieka

Gdy powstawał Vitafan, z rynkiem „zdrowej żywności” byliśmy związani od kilku lat, wtedy doszło też doświadczenie osobiste. Nasz kolega zaczął poważnie niedomagać na zdrowiu. Miał problemy z prostatą. Poszukując wiedzy jak mu pomóc natrafiliśmy na informacje o prozdrowotnych walorach granatu. W jego przypadku faktycznie zadziałały i poprawiły komfort jego funkcjonowania. To utwierdziło nas w przekonaniu, że naprawdę warto propagować produkty z tego niezwykłego

Nasze produkty nie pretendują do miana leków, ale służą skutecznemu wzbogaceniu diety o cenne składniki, a dieta obok ruchu stanowi klucz do długowieczności.

Na zdrowie i smacznego!
Zespół firmy
Vitafan